Zlot1

Siatkarze w Finale Licealiady

Po dwóch kolejkach spotkań drużyna chłopców w piłce siatkowej awansowała do rundy finałowej. W pierwszej kolejce, 18 stycznia, zmierzyliśmy się z reprezentacją V LO i I LO. Mecz z V LO zakończył się wynikiem 2:0. Kolejne spotkanie, dużo bardziej wymagające, toczyło się ze zmiennym szczęściem. Pierwszy set zwycięski dla II LO, kolejny dla I LO. W decydującym secie rozgrywanym do 15 punktów, lepsi okazali się nasi uczniowie.

25 stycznia na parkiecie Ogólnokształcących Szkół Sportowych odbyła się następna kolejka. Rozegraliśmy tylko jedno spotkanie z gospodarzami. Zwycięstwo 2:1 dało naszej drużynie awans do finału, zaś dla naszych przeciwników oznaczało pożegnanie z rozgrywkami.

Skład zespołu: Witek Klimas (3D), Karol Jędrzejewski (3Abis), Sebastian Lipski (3Abis), Adam Janikowski (3Abis), Mikołaj Stempin (3F), Tymoteusz Kalich (3F), Szymon Myśliński (3F), Jakub Branicki (3A), Maciej Horiszny (3E), Stanisław Okoński (2A), Kamil Ranachowski (2B), Bartosz Migas (1F). Trener: Wioletta Bejger