Zlot1

Aktualności

Erasmus +

OLIMPIADA WIEDZY O MEDIACH

 

WIELKI SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

W dniach 16-17 marca br. w gmachu dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego odbył się finał IV edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach. Jak co roku organizatorem był Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW, a współorganizatorami 15 wyższych uczelni. W etapie centralnym uczestniczyło 150 uczestników z całego kraju. Z województwa pomorskiego udział w tym etapie wzięło 10 uczestników, w tym troje z naszej szkoły. Ostatecznie Mikołaj Bondaryk zdobył tytuł laureata i indeks jednego z 16 – tu Uniwersytetów. Natomiast Joanna DąbrowskaAleksandra Piotrkowska otrzymały dyplomy uczestniczek etapu centralnego. Serdecznie gratulujemy całej trójce!

Wszystkich, którzy chcieli by wziąć udział w olimpiadzie w przyszłym roku serdecznie zapraszam!

To wspaniała przygoda!

Anna Sadowska