Aktualności

Erasmus +

Nauczyciele

NAZWISKO I IMIĘ

PRZEDMIOT

BAGNUCKA – LIS BARBARA

N-L BIBLIOTEKARZ

BARAŃSKA KATARZYNA

MATEMATYKA

BEDNARSKA JOANNA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

BEJGER WIOLETTA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

BIERNACKA KATARZYNA

FIZYKA

BRODOWICZ MARZENA

JĘZYK POLSKI

BRYNKIEWICZ-BOWNIK BEATA

JĘZYK ANGIELSKI

BRZOSKOWSKA JUSTYNA

JĘZYK FRANCUSKI

CZAJA MAŁGORZATA

CHEMIA

CZOCHAŃSKA AGNIESZKA

JĘZYK ANGIELSKI

DĄBROWSKI ADAM

JĘZYK NIEMIECKI

FILIPOWICZ GABRIELA

JĘZYK ANGIELSKI

KS. GIDZIŃSKI KRZYSZTOF

RELIGIA

GLAPIŃSKI JERZY

MATEMATYKA

GNIECIOSZEK BARTŁOMIEJ

JĘZYK NIEMIECKI,
JĘZYK NORWESKI, INFORMATYKA

GOŁASZEWSKA JUSTYNA

GEOGRAFIA

GRYGIELSKA TERESA

BIOLOGIA

KAKAREKO JAN

HISTORIA, WOS, WOK

KLOSKA PIOTR

WYCHOWANIE FIZYCZNE

KOMODZIŃSKA KATARZYNA

INFORMATYKA

KONDRATIUK RENATA

N-L BIBLIOTEKARZ

KULCZYKOWSKA ZOFIA

JĘZYK POLSKI

MAŁKIEWICZ DANUTA

HISTORIA, WOS

MARZJAN-JELEŃSKA EWA

JĘZYK ANGIELSKI

MATUSZKIEWICZ ALICJA

JĘZYK ANGIELSKI

MAZUREK AGNIESZKA

HISTORIA, WOS, WOK

MECHLIŃSKA KATARZYNA

JĘZYK POLSKI

MICHALIK MARIUSZ

FIZYKA, GRAFIKA KOMP.

MIERZWIŃSKA BARBARA

MATEMATYKA

MROCZKA–NOWICKA EWA

JĘZYK ANGIELSKI

NAWROCKA- SADOWSKA NATALIA

PSYCHOLOG

NUSZEL GRAŻYNA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

PAMUŁA JOLANTA

JĘZYK POLSKI

PAWŁOWSKA EWA

JĘZYK ANGIELSKI

PEPLIŃSKA JOANNA

PODSTAWY PRZEDSIEBIORCZOŚCI
GEOGRAFIA

PUŁTUSKI MARIAN

RELIGIA

SADOWSKA ANNA

HISTORIA

STERNICKA LIDIA

MATEMATYKA

STOPA IZABELA

BIOLOGIA, EDB

WALICKA BEATA

JEZYK HISZPAŃSKI

WEBER PRZEMYSŁAW

WYCHOWANIE FIZYCZNE

WOJCIECHOWSKA DOROTA

JĘZYK NIEMIECKI

WÓJTOWICZ MONIKA

JĘZYK ANGIELSKI

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

PRZEDMIOT

1.       

BAGNUCKA – LIS BARBARA

N-L BIBLIOTEKARZ

2.       

BARAŃSKA KATARZYNA

MATEMATYKA

3.       

BEDNARSKA JOANNA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

4.       

BEJGER WIOLETTA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

5.       

BIERNACKA KATARZYNA

FIZYKA

6.       

BRODOWICZ MARZENA

JĘZYK POLSKI

7.       

BRYNKIEWICZ-BOWNIK BEATA

JĘZYK ANGIELSKI

8.       

BRZOSKOWSKA JUSTYNA

JĘZYK FRANCUSKI

9.       

CZAJA MAŁGORZATA

CHEMIA

10.   

CZOCHAŃSKA AGNIESZKA

JĘZYK ANGIELSKI

11.   

DĄBROWSKI ADAM

JĘZYK NIEMIECKI

12.   

FILIPOWICZ GABRIELA

JĘZYK ANGIELSKI

13.   

KS. GIDZIŃSKI KRZYSZTOF

RELIGIA

14.   

GLAPIŃSKI JERZY

MATEMATYKA

15.   

GNIECIOSZEK BARTŁOMIEJ

JĘZYK NIEMIECKI

16.   

GOŁASZEWSKA JUSTYNA

GEOGRAFIA

17.   

GRYGIELSKA TERESA

BIOLOGIA

18.   

KAKAREKO JAN

HISTORIA, WOS, WOK

19.   

KLOSKA PIOTR

WYCHOWANIE FIZYCZNE

20.   

KOMODZIŃSKA KATARZYNA

INFORMATYKA

21.   

KONDRATIUK RENATA

N-L BIBLIOTEKARZ

22.   

KULCZYKOWSKA ZOFIA

JĘZYK POLSKI

23.   

MAŁKIEWICZ DANUTA

HISTORIA, WOS

24.   

MARZJAN-JELEŃSKA EWA

JĘZYK ANGIELSKI

25.   

MATUSZKIEWICZ ALICJA

JĘZYK ANGIELSKI

26.   

MAZUREK AGNIESZKA

HISTORIA, WOS, WOK

27.   

MECHLIŃSKA KATARZYNA

JĘZYK POLSKI

28.   

MICHALIK MARIUSZ

FIZYKA, GRAFIKA KOMP.

29.   

MIERZWIŃSKA BARBARA

MATEMATYKA

30.   

MROCZKA–NOWICKA EWA

JĘZYK ANGIELSKI

31.   

NAWROCKA- SADOWSKA NATALIA

PSYCHOLOG

32.   

NUSZEL GRAŻYNA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

33.   

PAMUŁA JOLANTA

JĘZYK POLSKI

34.   

PAWŁOWSKA EWA

JĘZYK ANGIELSKI

35.   

PEPLIŃSKA JOANNA

PODSTAWY PRZEDSIEBIORCZOŚCI

36.   

PUŁTUSKI MARIAN

RELIGIA

37.   

SADOWSKA ANNA

HISTORIA

38.   

STERNICKA LIDIA

MATEMATYKA

39.   

STOPA IZABELA

BIOLOGIA, EDB

40.   

WALICKA BEATA

JEZYK HISZPAŃSKI

41.   

WEBER PRZEMYSŁAW

WYCHOWANIE FIZYCZNE

42.   

WOJCIECHOWSKA DOROTA

JĘZYK NIEMIECKI

43.   

WÓJTOWICZ MONIKA

JĘZYK ANGIELSKI