Zlot1

Osiągnięcia 2011/2012

OLIMPIADY I KONKURSY w roku szkolnym 2011/2012

Aleksander Smiatacz

VI edycja konkursu "Z klasy do kasy"

II Wicemistrz Inwestowania

d1 zkdk

oraz 1-sze miejsce w woj. pólfinale

d2 zkdk

---------------------------------------------

Wojciech Koscielak

udzial

w

Pierwszym Pomorskim Konkursie Wiedzy o Podatkach

koscielak

---------------------------------------

Michal Masiulanis

English High Flier 2011

najlepszy wynik

masiulanis

----------------------------------------

Jan Baryła

najlepszy wynik

English ACE

baryla 1

 oraz

laureat

baryla 2

------------------------------

Natalia Fiuczek

laureat

English ACE 2012

fiuczek d

-----------------------------

Patrycja Łukasiak

I miejsce

Otwarte Mistrzostwa Gdańska

Pływanie Indywidualne

lukasiak

--------------------------------

Jakub Kondratowicz

I miejsce

Otwarte Mistrzostwa Gdańska

Pływanie Indywidualne

kondratowicz m

-------------------------------------------   

Maciej Brzywcy

zkwalifikowanie do II etapu

Olimpiady Mediewistycznej

d brzywcy

 oraz

II miejsce

III Ogólnopolski Konkurs Historyczny

brzywcy h

-------------------------------------------------

Indeks

Katarzyna Gałka

laureatka

Ligii Matematycznej w roku szkolnym 2011/12  

d galkak

----------------------------------------------------------------

Maciej Gałka

laureat

Olimpiady Fizycznej

d galkam

---------------------------------------

Milena Gospodarek

laureatka

Konkursu Chemicznego

"Wygraj Indeks"

dg

-------------------------------

Piotr Zabłudowski

I miejsce

IV Konkurs Fotografii Przyrodniczej

df
-------------------------------

Emilia Lenz

III Wojewódzki Konkurs Czytelniczy

"Gdańsk w literaturze"

lenz

---------------------------------------------

Licealiada Młodzieży Szkolnej

IV miejsce

w Pice Siatkowej Dziewcząt

dl1

----------------------------------------------

Licealiada Młodzieży Szkolnej

III miejsce

w Pice Siatkowej Chłopców

dl2

-----------------------------------------------

XII Konkurs Teatralny Baśni

w jęz. francuskim

II miejsce

konkf

---------------------------------

XII Licealiada Młodzieży Szkolnej

II miejsce

w tenisie stołowym

chłopców z II LO

ts1
---------------------------

Krajowy Turniej Juniorów w Badmintonie
II Miejsce
Klaudia Grabania i Adrian Szkrawan

bedm
------------------------------------------------------------
Licealiada Młodzieży Szkolnej

Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców

II miejsce

tenis

-----------------------------------------------

Wojewódzkie Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe

XII Licealiada dziewcząt

II i III miejsce

dypl1

dypl2

-------------------------------

Sukcesy sportowe w bedmintonie

Klaudia Grabania oraz Adrian Szkrawana

grabania1

grabania2

---------------------------------

Monika Godecka

godecka1

---------------------------------

Jan Baryła

laureat konkursu

ENGLISH HIGH FLIER 2011

baryla

---------------------------------

Stypendium

Prezesa Rady Ministrów

dla

Macieja Gałka

prm-galka

-----------------------------

Minister Edukacji Narodowej
wyróżnił następujących uczniów

 za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2010/11

Zuzanna Sobczak

men-sobczak

Maciej Gałka

men-galka

------------------

Prezydent Miasta Gdańska

wyróżnił następujących uczniów:

Laura Czaja

czaja

Marta Marocka

marocka

Klaudia Mogilnicka

mogilnicka

Marta Mrugała

mrugala

Agnieszka Ossowska - III miejsce

ossowska

Monika Skórowska

skorowska

w konkursie
Gdańsk Miastem Przyjaznym dla Niepełnosprawnych

---------------------------

Stypendia

Prezydenta Miasta Gdańska

za wybitne osiągnięcia w nauce

gal

oraz sporcie

sob

gaj

--------------------------------------------------------------

III miejsce

dla chlopców

w Gdańskiej Licealiadzie

sm
-------------------------------------------
I miejsce
dla dziewcząt
w Gdańskiej Licealiadzie
 sd

----------------------------------

Agnieszka Karczmarczyk

I miejsce

w Indywidualnych Biegach Przelajowych

2lob

_____________________

I miejsce dlo II LO

w IV Spartakiadzie Wodnej

2low