Aktualności

Erasmus +

Wymiana z Francją

 

W czwartek 19 października odbędzie się spotkanie w sprawie wymiany z Angers. 
Zapraszam na długiej przerwie do sali 107.
 
Justyna Brzoskowska
 
 

Liga matematyczna

 

Liga Matematyczna

Regulamin Ligi  Matematycznej

Zastaw I

Zestaw II

Zestaw III

Zestaw IV

Zdolni z Pomorza

Szanowni Uczniowie

z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Was do udziału w nowej odsłonie projektu „Zdolni z Pomorza” (http://zdolnizpomorza.pomorskie.eu/index.aspx), jaką przygotował dla szkół ponadgimnazjalnych Uniwersytet Gdański.

W tym roku akademickim uruchamiamy z myślą o Was cykl SPOTKAŃ AKADEMICKICH z zakresu kompetencji społecznych, obejmujący bezpłatne zajęcia prowadzone przez wykładowców akademickich dla chętnych uczniów w wybrane soboty na Wydziale Humanistycznym UG w Gdańsku-Oliwie (ul. Wita Stwosza 55).

Plan SPOTKAŃ AKADEMICKICH w tym roku kalendarzowym obejmuje następujące tematy:

- 4 listopada - Gdy usta milczą - czyli mowa ciała w życiu i na scenie

- 2 grudnia -  Buntownicy, skandaliści, wariaci - czyli oblicza artystycznego radykalizmu  

- 9 grudnia -  Zachwyca czy nie zachwyca - czyli o trudnej sztuce odbioru dzieła.

Szczegółowy opis spotkań znajduje się w załączniku. Każde spotkanie odbywa się w godzinach 9:45 – 15.45 i składa z 6 godzin zajęć (1 wykład i 2 ćwiczenia) oraz 45-minutowej przerwy obejmującej zajęcia aktywizujące i bezpłatny posiłek.

Aby zostać uczestnikiem wybranego spotkania, uczeń musi w okresie wyznaczonym na rekrutację przesłać zgłoszenie za pomocą linku rejestracyjnego: https://zdolnizpomorza.konfeo.com oraz wydrukować, podpisać (w przypadku uczniów niepełnoletnich podpis składa rodzic) i przynieść na zajęcia zestaw dokumentów dostępnych na stronie: https://mat.ug.edu.pl/zdolni/download.

Rekrutacja internetowa na najbliższe spotkanie trwa od 16 października (9:00) do 27 października (20:00). O terminach rekrutacji na kolejne spotkania będziemy Państwa informować.

oferta